Mudanya Esence Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik

Mudanya Esence Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik Trt projesine yakın konumda 420 m2 arazi kısa süreliğine uygun fiyata satışa sunulmuştur.

Esence Satılık Zeytinlik

Esence satılık zeytinlik Mudanya satılık araziler arasında lokasyonu, fiyatı ile öne çıkarken kısa süreliğine arazi için 80.000.-Lira istenilmektedir. Esence’de satılık zeytinlikler içinde öne çıkan parsel resmi hisseli tapulu olup yerinizin belli olduğu bağ niteliğindeki arazi içine gerekli izinler alıanarak bağ evi yapabilmeniz mümkün olacaktır.

Mudanya Esence Satılık Zeytinlik

Mudanya Esence satılık zeytinlik deniz manzaralı hızla gelişirken yeni projeleri ile öne çıkan bölgenin en güzel lokasyonunda yer almaktadır. Mudanya Esence’de satılık zeytinlik arayanların içine kadar traktör yolu bulunan arazi alarak orta-uzun vadeli yatırım yapabilme imkanı olabileceği gibi yıllardır sizlere güvenle hizmet veren Mudi Emlak portföyünde herkesin hayallerini süsleyen ve bütçesine uygun alternatifler bulunabilir.

Mudanya Esence Deniz Manzaralı Zeytinlik

Mudanya Esence Deniz manzaralı zeytinlik alarak geleceğinin yatırımını yapmak isteyenlere önerdiğimiz arazi hakkında detaylı bilgi almak için ofisimizi ziyaret edebilir veya telefonla bilgi alabilirsiniz. Mudanya Esence Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik ve Mudanya Emlak gayrimenkul seçenekleri için acele etmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir