Mudanya Esence Eşkel Deniz Manzaralı Satılık Arsa

Mudanya Esence Eşkel Deniz Manzaralı Satılık Arsa 150 m2 1/1000 imar planı içinde, eşsiz sahili ve temiz havası ile yoğun ilgi gören bölgenin en güzel lokasyonundadır.

Mudanya Deniz Manzaralı Arsa

Mudanya deniz manzaralı arsa almak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat olarak sizlere sunduğumuz parsellerden 9 adet bulunmakta olup 1 parsel için 60.000.-Lira fiyat istenilmektedir. Mudanya Esence deniz manzaralı arsa almayı düşünenlerin mutlaka değerlendirmelerini önerdiğimiz arazi özel parselasyonu yapılmış ve yeriniz işaretlenmiştir. Mudanya Esence Köyü arsalar denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünden satış gerçekleştirilecek olan satılık parseller ihtiyaçtan dolayı emsallerinden uygun fiyata satışa sunulmuştur.

Esence Deniz Manzaralı Arsa

Esence deniz manzaralı arsa yol kenarında yer almakta olup yılın her ayında rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bursa Esence Köyü arsa, tarla, zeytinlik, bahçe, müstakil ev ile herkesin bütçesine uygun yüzlerce seçenek sunan firmamıza danışmadan gayrimenkul alım kararında bulunmamanızı tavsiye ederiz. Bursa’nın en güzel sahiline sahip köyler başında gelen Eşkel Esence’de satılık arsalar içinde öne çıkan parseller yatırım içinde kaçırılmayacak fırsat olarak değerlendirilebileceği gibi gerekli izinler alınarak kendinize özel mekan oluşturabilirsiniz.

Mudanya Esence Deniz Manzaralı Arsa

Mudanya Esence deniz manzaralı arsa kısa süreliğine emsallerinden çok uygun fiyata sunulurken denize ve merkeze yakın parselleri değerlendirmenizi öneririz. Mudanya Esence Eşkel Deniz Manzaralı Satılık Arsa hakkında detaylı bilgi alarak yeri görmek ya da farklı Esence Emlak seçeneklerini incelemek için sizleri de bekliyoruz.

Mudanya Esence Eşkel Deniz Manzaralı Satılık Arsa
Esence deniz manzaralı arsa
Esence deniz manzaralı satılık arsa
Mudanya deniz manzaralı arsa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir