Mudanya Esence Satılık Arsa

Mudanya Esence Satılık Arsa denize 200 metre uzaklıkta olup, yanlarında bulunan evleri ve deniz manzara ile sizinde hayallerinizin gerçekleşmesini sağlayacak fırsattır.

Esence Satılık Arsa

Esence satılık arsa arayanlar için kaçırılmayacak fırsat araziler arasında gösterebileceğimiz parsel müstakil tapulu olup 5000’lik imar planı içinde yer almaktadır. Esence’de deniz manzaralı zeytinlik niteliğindeki arsa içinde zeytin ve yemiş ağaçları bulunmakta olup kısa süre için istenilen fiyat xx.000.-Lira dan satışa çıkarılmıştır. Elektrik, su hatları hemen yanıbaşında olduğundan ilave hat çektirme sıkıntısı az yaşanacak Esence’de zeytinlik kaçırılmayacak fırsattır.

Mudanya Esence Arsa

Mudanya Esence arsa Eşkel bölgesindeki yeni projeler ile her geçen gün değerine değer katmakta olup sizinde kısa süre içinde müstakil ev, bağ evi veya villa yapabilmeniz için uygun özelliklere sahiptir. Mudanya’da satılık arsalar ve zeytinlikler denildiğinde herkesin bütçesine uygun seçenekleri portföyünde bulunduran Mudi Emlak akıllara gelirken sizinde hayallerinizi süsleyen arazi veya ev rahatlıkla bulunabilir.

Esence’de satılık arsa

Esence’de satılık arsa satışında herhangi bir sorun bulunmamakta olup Mudanya Eşkel bölgesinde ufak parsellerde karşılaşılan hisseli tapu yerine müstakil tapulu olması büyük avantajdır. Mudanya köylerinde zeytinlik, bağ, tarla, müstakil ev, villa, bahçe bulabileceğiniz portföyümüz sayesinde sizde hesabınıza uygun yatırım yapma şansı bulabileceğiniz gibi şehir stresinden uzaklaşabilirsiniz. Esence satılık arsa almak için acele etmenizi tavsiye edilmekle beraber bizlere telefonla veya Kumyaka otobüs durağında yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir