Mudanya Esence Eşkel Satılık Müstakil Ev

Mudanya Esence Eşkel Satılık Müstakil Ev denize-merkeze yakın konumda, 155 m2 resmi tapulu arsa emsallerinden uygun fiyata yeni sahibini bekliyor.

Mudanya Satılık Müstakil Ev

Mudanya Satılık Müstakil Ev almak isteyenler için kısa süreliğine xx.xxx.-Lira fiyata satılacak olan gayrimenkul içinde gerekli altyapı abonelikleri bulunmaktadır. Mudanya’da satılık müstakil evler içinde fiyatı ve denize-merkeze yakın konumu ile sizlerinde tercihi olabilecek gayrimenkul arsa fiyatına satışa sunulduğundan yatırım içinde fırsat niteliğindedir. Bursa Mudanya Esence köyü hergeçen gün yeni projeleri ve temiz havası, eşsiz sahili ile ilgi görürken sizde popüler tatil beldesinde yerinizi alabilirsiniz.

Esence Satılık Müstakil Ev

Esence satılık müstakil ev arayanların kaçırmamalarını önerdiğimiz gayrimenkul resmi hisseli tapulu olup köy senedi veya tahahütname ile karıştırılmamalıdır. Mudanya Esence satılık müstakil evler içinde öne çıkan emlak dünya sıralamasına giren temiz havası ve eşsiz havası ile Marmara bölgesinin incisi tatil beldesinde sizinde yer almanızı sağlayacaktır. Mudanya’da yatırımlık gayrimenkuller ve arsa, arazi, zeytinlik, tarla, villa ilanları için Mudi Emlak portföyünü incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz.

Mudanya Esence Müstakil Ev

Mudanya Esence müstakil ev hakkında detaylı görüşmek için bizi arayabileceğiniz gibi herkesin bütçesine uygun gayrimenkul seçeneklerini ofisimizde birlikte inceleyebiliriz. Mudanya Esence Eşkel Satılık Müstakil Ev vakit kaybetmeden görmek ve hızla gelişen beldede yatırım yapmak için acele etmenizi tavsiye ederiz.

Mudanya Esence Eşkel Satılık Müstakil Ev
Esence Müstakil Ev
Esence Satılık Müstakil Ev
Eşkel Müstakil Ev
Eşkel Satılık Müstakil Ev
Mudanya Müstakil Ev
Mudanya Satılık Müstakil Ev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir